SIEDZIBA I ADRES DO KORESPONDENCJI: UL. ŚLĘŻNA 33 53-301 WROCŁAW

LINKI

Jeśli szukasz biura podróży, które organizuje niedrogie, kilkudniowe wyjazdy krajowe lub zagraniczne, to nazwa Arko-Travel powinna być ci bliższa. Na stronie http://www.arko-travel.pl/ możemy zapoznać się z przykładowym planem wycieczek i sugerowaną ceną. Porównując oferty z innymi firmami turystycznymi, od razu można zauważyć konkurencyjność pod względem ceny i warunków bytowych podczas wyjazdu. Chodzi tu przede wszystkim o komfortowy autokar i miejsca noclegowe, a także obfite i dobrej jakości posiłki. Znam parę osób, które skorzystały z usług tego biura i żadna nie mogła powiedzieć złego słowa. Tak więc zwiedzajmy świat z Arko-Travel!

Coraz popularniejszym celem wakacyjnego wypoczynku staje się Dolina Baryczy. Jest to w pełni uzasadniony trend, biorąc pod uwagę walory turystyczne tego pięknego regionu Polski leżącego na północ od Wrocławia. W sercu Parku Krajobrazowego położona jest Gruszeczka w gminie Milicz, którą oplata sieć szlaków pieszych, rowerowych i konnych. Baza noclegowa opiera się głównie na gospodarstwach agroturystycznych i domkach letniskowych, takich jak np. http://domgruszeczka.pl/. Dolina Baryczy słynie także ze spływów kajakowych, kolejek wąskotorowych oraz pałaców, które jednak są w różnym stanie świetności. Region ten jest doskonałym miejscem na wczasy dla całej rodziny, która chce spędzić razem czas i aktywnie wypoczywać, z dala od tłumów hałaśliwych urlopowiczów.

Z okazji rocznic i uroczystości zamawia się w cukierniach różne ciasta i wypieki. Studenci na Juwenalia często chcąc odpowiednio uczcić swoje święto zamawiają torty, które publicznie są porcjowane i rozdawane wszystkim chętnym. Bardzo często takie zamówienia ma Cukiernia Yogi z podwrocławskiego Wilkszyna. Kształty tortów mogą być bardzo różne i wymyślne, jednak najczęściej są to książki, klucze do miasta z godłem uczelni lub miasta Wrocławia. Największym powodzeniem cieszą się torty z bitej śmietany przełożonymi kakaowymi biszkoptami. Ze względu na walory smakowe nie zanosi się, aby w najbliższym czasie ta tendencja uległa drastycznej zmianie.

Korzystanie z usług detektywistycznych jest kolejnym wzorcem z Zachodu, jaki przyjmuje się w naszym kraju. Najczęściej zlecamy prywatnemu detektywowi wykrycie i udokumentowanie zdrady. Materiały takie coraz częściej wykorzystywane są podczas rozpraw rozwodowych i przy podziale majątku. We wrocławiu firmą, która zajmuje się takimi sprawami jest Agencja Detektywistyczna Storm http://prywatny-detektyw-wroclaw.pl/. Ponadto detektywi pomogą w mediacjach przedsądowych oraz w windykacji długów, które bardzo trudno odzyskać. Osobom po utracie partnera lub współmałżonka proponowane są grupy wsparcia, gdzie na mityngach niesiona jest pomoc psychologiczna, oraz dostarcza się podstawowe informacje prawne pomocne w sądzie.

Masaż i fizjoterapia we Wrocławiu oraz wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego dla całego Dolnego Śląska to oferta firmy Sanitas. Cena zabiegu zawsze podlega negocjacji i na jej wysokość może mieć ilość przewidywanych spotkań, a także czas dojazdu. Strona Sanitas http://sanitas.wroclaw.pl/. Osobom z bolącymi plecami szczególnie polecana jest gimnastyka korekcyjna lub lecznicza, a także masaż klasyczny lub leczniczy. Rehabilitacja jest wciąż niedoceniana, ale przy dużym zaangażowaniu pacjenta i odpowiednim wykwalifikowaniu fizjoterapeuty może przynieść rewelacyjne efekty i mieć wpływ na jakość naszego życia na długie lata.